Pro média, partnery a influencery

Máte zájem podílet se na zviditelnění problematiky zdravého životního stylu?
Pomoci lidem, aby ze radovali z výhod zdravějšího způsobu života?

Náš cíl:

Tento projekt vznikl za účelem inspirace veřejnosti ke zdravějšímu životnímu stylu. Placený online kurz nabízí konkretizaci kroků pro účastníka a zajištění potřebných financí pro naše aktivity v poli zdravého životního stylu.

Jsme otevřeni spolupráci s dalšími médii, odborníky a influencery. Pro zatím je naším hlavním tématem výživa, ale postupně chceme rozšiřovat „portfólio“ nabízených informací.

Proč je důležité hovořit o tématu zdravého životního stylu?

1. Protože nezdravý životní styl působí následující problémy lidem v současné společnosti:

Nadváha a obezita

Více než polovina naší populace trpí nadváhou či obezitou. To vede v rizika nemocí, snížení kvality života a radosti z něj.

Rizika nemocí a úmrtí

Výživa je v současnosti hlavním faktorem, který ovlivňuje naše zdraví. Projevuje se na každodenní energii, náladě, psychice, schopnosti vypořádat se se stresem, aj.

Ekologické dopady

Nezdravá výživa má mnohem větší dopad na životní prostředí, než zdravá. Při brzkých 8 miliardách lidí na Zemi je načase, začít toto téma řešit.

2. Protože řešení, která se lidem nejčastěji nabízejí, nejsou funkční/udržitelná.

Zabývá-li se někdo propagací zdravého životního stylu, velice často přivedou člověka k zastaralým redukčním dietám (neudržitelné) nebo k potravinovým doplňkům (nepřirozené, neřeší příčinu problému a otázka je, jak jsou skutečně funkční).

Cesta by měla vést skrze vzdělávání, vytvoření nového pohledu na výživu, zdůraznění důležitosti tohoto tématu a jeho potenciálu a postupné vytvoření nových zdravějších zvyků.

Pomůžete nám šířit myšlenku zdravého životního stylu?

Můžeme zrealizovat mnoho forem spolupráce:

  • článek
  • rozhovor
  • živé vysílání
  • sdílení na soc. sítích
  • soutěže o tématické ceny
  • vaše nápady?

Cílem spolupráce je obohatit veřejnost v následujících tématech:

Zdraví; Prevence nemocí; Vědecky potvrzené možnosti léčby pomocí výživy; Ekologie; Etika; První kroky ke zdravé výživě; Hubnutí; Nálada; Produktivita a energie; využití určitých potravin pro určitý účel, aj…

Propojte se s námi a získejte odměnu za doporučení kurzu a další výhody

Nabízíme: slevové kódy, provize za doporučení, vstupy do kurzu v rámci soutěží, aj.


Nebo se ptejte organizátora projektu:

Josef Laštovička

773 926 940

tvorime@zdravynarod.cz

 

josef lastovicka ctverec

VŠ zakončil diplomovou prací na téma Výživy a civilizačních nemocí. Následně odcestoval do zóny dlouhověkosti (Loma Linda, Kalifornie), kde absolvoval stáž a stal se facilitátorem světového programu CHIPHEALTH.com (Kompletní programy pro zlepšení zdraví). Poté se několik let zabýval propagací zdravé výživy v ČR. Udělal si licenci výživového poradce, napsal knihu Je načase jíst život, Snadné hubnutí a příručku pro normalizaci krevního tlaku. Zabýval se překladem vědeckých publikací na facebooku Josef Laštovička – Začít Život. Procestoval několik kontinentů, poznal šamanskou kulturu v Peru a duchovní kulturu v Indonesii.